![]() |
| Když byla chvilka (a to jí v minulém měsíci moc nebylo) hrál se známí Tom A Jerry člověče nezlob se!!! *** |
![]() |
| Udělala jsem si druhé vánoce!!! Moc se v tom nevyznám, ale zatím slouží dobře (pro jistotu třikrát zabouchat :)) *** |
![]() |
| Po detoxikaci, mrkviček a červené řepy, začal zdravý styl života s nákupy *** |
![]() |
| ...a poté úplně jinou přípravou jídla *** |
![]() |
| ...přestalo se kouřit! *** |
![]() |
| A s výjimečnou, narozeninovou sobotou se peklo *** |
![]() |
| ...mňam!!! *** |








to je dobře, že jsi přestala kouřit! a at PC slouží:)
OdpovědětVymazatSvetry jsou nejlepší :3 :D
Jééé, člověče nezlob se jsem nehrála ani nepamatuji! :D Úplně jsem na to teď dostala chuť! :) A je super, že Tě blog baví, to je základ :)
OdpovědětVymazat